Oferta:

Menu główne:

Wyślij do nas wiadomość:

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Twój e-mail*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Wyróżnienia:

Partner strategiczny:

LuMilu © - Wszystkie prawa zastrzeżone 2019

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Strefa rodzica

Oferujemy animatora na przyjęcia rodzinne, urodziny oraz komunie. Posiadamy w sprzedaży balony z helem, piniaty, a także wynajmujemy dmuchańce.


Sprawdź >>

Dla Par Młodych

Zapewniamy szereg atrakcji dla dzieci, wypuścimy balony z ogromnego prezentu, a także wypuścimy ciężki dym podczas pierwszego tańca.

 

Sprawdź >>

Facepainting / Bodypainting

Świadczymy artystyczne malowanie twarzy dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość malunku.

 

Sprawdź >>

Dla szkół i przedszkoli

Przygotujemy warsztaty tematyczne, zorganizujemy wizytę św. Mikołaja oraz urządzimy tematyczny bal (np. Andrzejki, bale karnawałowe).Sprawdź >>

Zobacz również ofertę:

Animacje Mikołajkowe oraz wizyta św. Mikołaja

 

Co roku prowadzimy liczne imprezy firmowe z okazji Mikołajek. Najważniejszym punktem zazwyczaj jest wizytą św. Mikołaja, dla którego z chęcią wypożyczymy specjalny tron. Całe wydarzenie oparte jest na natomiast animacjami oraz warsztatami z pracowitymi Elfami. Skontaktuj się, a przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę atrakcji na ten szczególny dzień.

Nagłośnienie i oświetlenie
 

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie Twojego eventu czy stoiska. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i chętnie odciążymy Cię w tej kwestii. Zapewniamy sprzęt, a także dostosowujemy go do warunków, w których będzie wykorzystywany.  

Dekoracja balonami, balony z helem

 

Każdą imprezę firmową oraz wydarzenie warto uzupełnić odpowiednią dekoracją. Specjalnie skomponowane przez nas dekoracje balonowe nie tylko podkreślają wyjątkowość miejsca, ale są również świetną atrakcją dla najmłodszych

Kąciki animacyjne

 

Kąciki animacyjne są świetną alternatywą na wszelkiego rodzaju wyjazdach/targach, na które przyjeżdżają całe rodziny. Jest to doskonały sposób, aby odciążyć rodziców / opiekunów od opieki nad swoimi pociechami – dzięki czemu Ty będziesz mógł zdobyć ich pełne skupienie, prezentując swoje usługi czy produkty

Promocja firmy

 

Każda szanująca się firma z pewnością dba o swój zewnętrzny wizerunek. Firmy często zgłaszają się do nas, w celu przygotowania atrakcji dla dzieci w ich firmie – dbając dzięki temu o dobre relacje ze swoimi pracownikami oraz stałymi klientami / kontrahentami, doceniając ich lojalność i obecność w życiu firmy.

Imprezy plenerowe / pikniki / integracyjne

 

Imprezy plenerowe to świetna okazja, aby zaprezentować firmę z dobrej, przyjaznej strony. W ramach naszych usług oferujemy atrakcje oraz warsztaty. Dzięki temu do stoiska przyciągamy dużą ilość dzieci, a wraz z nimi ich rodzice i opiekunowie, którzy mogą stać się Twoimi potencjalnymi klientami.

 

Organizujemy Dni Dziecka, rocznice działalności firmy, a także prezentacje usług/produktów. Nie boimy się nowych wyzwań, więc jeśli masz konkretny pomysł na to wydarzenie, skontaktuj się z nami!

Dekoracje z balonami

Animacje Mikołajkowe

Nagłośnienie i oświetlenie

Promocja Twojej firmy

Kąciki animacyjne

Imprezy plenerowe / pikniki / integracyjne

Na skróty:

Oferta / Animacje

Dla firm