Oferta / Animacje

Dla firm

Na skróty:

Imprezy plenerowe / pikniki / integracyjne

Kąciki animacyjne

Promocja Twojej firmy

Nagłośnienie i oświetlenie

Animacje Mikołajkowe

Dekoracje z balonami

Imprezy plenerowe / pikniki / integracyjne

 

Imprezy plenerowe to świetna okazja, aby zaprezentować firmę z dobrej, przyjaznej strony. W ramach naszych usług oferujemy atrakcje oraz warsztaty. Dzięki temu do stoiska przyciągamy dużą ilość dzieci, a wraz z nimi ich rodzice i opiekunowie, którzy mogą stać się Twoimi potencjalnymi klientami.

 

Organizujemy Dni Dziecka, rocznice działalności firmy, a także prezentacje usług/produktów. Nie boimy się nowych wyzwań, więc jeśli masz konkretny pomysł na to wydarzenie, skontaktuj się z nami!

Promocja firmy

 

Każda szanująca się firma z pewnością dba o swój zewnętrzny wizerunek. Firmy często zgłaszają się do nas, w celu przygotowania atrakcji dla dzieci w ich firmie – dbając dzięki temu o dobre relacje ze swoimi pracownikami oraz stałymi klientami / kontrahentami, doceniając ich lojalność i obecność w życiu firmy.

Kąciki animacyjne

 

Kąciki animacyjne są świetną alternatywą na wszelkiego rodzaju wyjazdach/targach, na które przyjeżdżają całe rodziny. Jest to doskonały sposób, aby odciążyć rodziców / opiekunów od opieki nad swoimi pociechami – dzięki czemu Ty będziesz mógł zdobyć ich pełne skupienie, prezentując swoje usługi czy produkty

Dekoracja balonami, balony z helem

 

Każdą imprezę firmową oraz wydarzenie warto uzupełnić odpowiednią dekoracją. Specjalnie skomponowane przez nas dekoracje balonowe nie tylko podkreślają wyjątkowość miejsca, ale są również świetną atrakcją dla najmłodszych

Nagłośnienie i oświetlenie
 

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie Twojego eventu czy stoiska. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i chętnie odciążymy Cię w tej kwestii. Zapewniamy sprzęt, a także dostosowujemy go do warunków, w których będzie wykorzystywany.  

Animacje Mikołajkowe oraz wizyta św. Mikołaja

 

Co roku prowadzimy liczne imprezy firmowe z okazji Mikołajek. Najważniejszym punktem zazwyczaj jest wizytą św. Mikołaja, dla którego z chęcią wypożyczymy specjalny tron. Całe wydarzenie oparte jest na natomiast animacjami oraz warsztatami z pracowitymi Elfami. Skontaktuj się, a przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę atrakcji na ten szczególny dzień.

Zobacz również ofertę:

Dla szkół i przedszkoli

Przygotujemy warsztaty tematyczne, zorganizujemy wizytę św. Mikołaja oraz urządzimy tematyczny bal (np. Andrzejki, bale karnawałowe).Sprawdź >>

Facepainting / Bodypainting

Świadczymy artystyczne malowanie twarzy dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość malunku.

 

Sprawdź >>

Dla Par Młodych

Zapewniamy szereg atrakcji dla dzieci, wypuścimy balony z ogromnego prezentu, a także wypuścimy ciężki dym podczas pierwszego tańca.

 

Sprawdź >>

Strefa rodzica

Oferujemy animatora na przyjęcia rodzinne, urodziny oraz komunie. Posiadamy w sprzedaży balony z helem, piniaty, a także wynajmujemy dmuchańce.


Sprawdź >>

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

LuMilu © - Wszystkie prawa zastrzeżone 2019

Partner strategiczny:

Wyróżnienia:

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Twój e-mail*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Wyślij do nas wiadomość:

Menu główne:

Oferta: