Oferta:

Menu główne:

Wyślij do nas wiadomość:

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Twój e-mail*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Wyróżnienia:

Partner strategiczny:

LuMilu © - Wszystkie prawa zastrzeżone 2019

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Dekoracja balonami z helem, balony tematyczne

 

Oferujemy szeroki wachlarz balonowych dekoracji na wszelkiego rodzaju imprezy. Dysponujemy każdym rodzajem balonów, dostępnych na rynku - od tradycyjnych balonów foliowych i lateksowych, po balony bubbles (z piórkiem w środku), czy balony LED, które rozświetlą każde przyjęcie po zapadnięciu zmroku!

 

Balony to również wspaniała niespodzianka i prezentem dla dzieci. W naszej ofercie znajdują się też balony z postaciami, które podbijają serca najmłodszych!

Piniaty

 

Piniaty dostępne są w naszym sklepie z balonami od ręki, ale możemy wykonać również specjalne, tematyczne piniaty na zamówienie. Nie ma wzoru, któremu nie bylibyśmy wstanie sprostać!

 

Zapewniamy, że jest to nie lada gratka dla każdego młodocianego łakomczucha!

Wynajem dmuchańców

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to jedna z ulubionych atrakcji dla dzieci. Dmuchańce tylko na dużych piknikach? Dlaczego miałoby zabraknąć ich w Twoim ogrodzie! Dysponujemy zarówno większymi, jak i mniejszymi dmuchańcami, dzięki czemu odnajdziemy się w każdym miejscu, na każdym dostępnym metrażu.

 

Ze swojej strony zapewniamy pełną obsługę techniczną, a także możemy kontrolować zabawę dzieci, biorąc pod uwagę ich bezpieczeństwo.

Animator na przyjęcia rodzinne

 

Wiemy, jak ważne są dla wszystkich rodzinne spotkania. Bardzo chętnie zaoferujemy atrakcje zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. Organizujemy zarówno przeróżne zabawy ruchowe, jak i wszelkiego rodzaju warsztaty, które potrafią wciągnąć gości na bardzo długi czas.

 

Znakomitym pomysłem na taką okazję jest również fotobudka, dzięki której w oczach aparatu można upamiętnić każde rodzinne i pełne emocji spotkanie.

 

Mamy również wiele pomysłów na to, jak zintegrować gości w różnym wieku, dzięki czemu dorośli mają okazję złapać jeszcze lepszy kontakt ze swoimi pociechami.

Animacje komunijne

 

Komunia święta jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka jak i całej rodziny, pojawiamy się, aby zapewnić atrakcje dla dzieci, które zapamiętają ten dzień na długo. Rodzice natomiast będą mogli odetchnąć i w pełni cieszyć się z rodzinnego spotkania z najbliższymi.

 

Warto zaznaczyć, że również na tego typu wydarzeniach zajmujemy się czuwaniem nad najmłodszymi podczas snu.

Animator na przyjęciu urodzinowym

 

Animacje urodzinowe to nasza specjalność. Prowadzimy nietuzinkowe atrakcje i zabawy dostosowane do ilości i wieku dzieci. Realizujemy każdą tematykę urodzin, często sugerując się np. ulubionymi postaciami z bajek solenizanta. Im więcej dowiemy się o Twoim dziecku, tym lepiej będziemy mogli przygotować niespodzianki dla niego oraz jego gości.

 

Zorganizujemy specjalne warsztaty np. z modelowania balonów modelinowych czy z tworzenia kosmetyków. Udostępniamy tunele animacyjne, ogromne plansze do gry, tory przeszkód, a także tworzymy tematyczne quizy i kalambury.

 

Specjalnie na tę uroczystość możemy również zainicjować odwiedziny żywej postaci z bajek – np. z Minionkiem lub z Myszką Minnie.

Dla Par Młodych

Zapewniamy szereg atrakcji dla dzieci, wypuścimy balony z ogromnego prezentu, a także wypuścimy ciężki dym podczas pierwszego tańca.

 

Sprawdź >>

Dla firm

Obsługujemy duże eventy oraz pikniki plenerowe, przyjęcia okolicznościowe (np. Wigilię firmową, czy Dzień Dziecka), a także promocje Twojej firmy.

 

Sprawdź >>

Facepainting / Bodypainting

Świadczymy artystyczne malowanie twarzy dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość malunku.

 

Sprawdź >>

Dla szkół i przedszkoli

Przygotujemy warsztaty tematyczne, zorganizujemy wizytę św. Mikołaja oraz urządzimy tematyczny bal (np. Andrzejki, bale karnawałowe).

 

 

Sprawdź >>

Balony z helem

Piniaty

Wynajem dmuchańców

Animacje komunijne

Animator na przyjęcia rodzinne

Animator na przyjęciu urodzinowym

Zobacz również ofertę:

Na skróty:

Oferta / Animacje

Strefa rodzica