Oferta / Animacje

Dla Par Młodych

Na skróty:

Animacje dla dzieci

Wypuszczanie balonów z ogromnego prezentu

Dym na pierwszy taniec

Wytwornica baniek mydlanych

Wypuszczane balony LED

Fotobudka

Dekoracje sali balonami z helem

Animacje dla dzieci

 

Atrakcje, którymi dysponujemy dla najmłodszych gości weselnych są wręcz niezliczone. Udostępniamy ogromne plansze do gry, tunele animacyjne, tory przeszkód, piniaty weselne; organizujemy warsztaty z modelowania balonów modelinowych, malujemy twarze, urządzamy quizy / konkursy / kalambury / poszukiwania skarbów; tworzymy kąciki plastyczne (gdzie tworzymy np. biżuterię).

 

Ponadto wzbudzamy ich kreatywność poprzez ciekawe zabawy, taki jak: strącanie kręgli bez użycia rąk, łapanie zapałek rękawicą kuchenną, spacer z piłeczką ping-pongową, gry zręcznościowe w szarfami oraz piłkami.

 

W swojej ofercie posiadamy również maszyny do waty cukrowej oraz do popcornu, inicjujemy spotkanie z żywymi maskotkami, takimi jak Myszka Minnie czy Minionek. Istnieje u nas również możliwość wynajęcia kucyków/koni.

 

Bardzo istotne jest również to, że możemy zająć się czuwaniem przy dzieciach podczas snu, dzięki czemu rodzice będą mogli w pełni wykorzystać weselny czas.

Wytwornica baniek mydlanych

 

Jak dotąd chyba nie wynaleziono lepszej atrakcji dla dzieci w trakcie wesela, jak zabawa pośród ogromnych baniek mydlanych. Dodatkowo udostępniamy łapki do łapania baniek dla najmłodszych. Zapewniamy, że ta atrakcja pochłania dzieci na długi czas i wywołuje w nich przeogromną euforię! 

Wypuszczanie balonów z ogromnego prezentu

 

Oferujemy oryginalny prezent dla Pary Młodej - czyli ogromny pakunek, wypełniony 100 balonami z helem, który doskonale sprawdzi się podczas wyjścia Nowożeńców z kościoła. Zapewniamy, że taka niespodzianka pozostaje w pamięci na bardzo długo!

Ciężki dym na pierwszy taniec

 

Pierwszy taniec to nieodzowny element każdego balu weselnego. Kiedyś traktowany, jako symbol rozpoczęcia wesela, dziś stał się celebracją jedności i miłości pomiędzy Parą Nowożeńców. Dlatego też jest on traktowany wyjątkowo, przygotowywany i ćwiczony tygodniami, urozmaicany poprzez różnego rodzaju dodatki, jak np. proponowany przez nas ciężki dym. Nasza wytwornica ciężkiego dymu potrafi zamienić pierwszy taniec w prawdziwy spacer w chmurach.

Na pewno każda Panna Młoda poczuje się wyjątkowo u boku swojego ukochanego, spacerując po parkiecie wśród białych obłoczków dymu przypominającego chmury. Jeśli chcecie poczuć się na swoim weselu, jak w bajce – wybierzcie ciężki dym, a wasz pierwszy taniec na pewno zostanie zapamiętany przez gości na długo.

Fotobudka
 

Można powiedzieć, że obecność fotobudki na przyjęciach weselnych, na stałe wpisała się w tradycje. Fotobudka daje ogromną uciechę zarówno dla młodszych, jak i starszych gości na weselu - a ponadto to dobra okazja, aby uwiecznić wspólne rodzinne, albo przyjacielskie spotkanie!

Wypuszczane balony LED

 

Hitem ostatnich lat stały się balony LED - podświetlane balony, które są niezwykłą atrakcją dla gości weselnych, którzy po zmroku mają okazję wypuścić je w niebo. Jest to z pewnością magiczny moment całego wesela i wiąże się często z ogromnym wzruszeniem.

Dekoracja sali balonami z helem

 

Oferujemy szeroki wachlarz balonowych dekoracji na sali weselnej. Na tę okazję doskonale sprawdzają się balony gumowe (jednokolorowe lub z nadrukiem), foliowe, bubbles z piórkami, okolicznościowe (miłosne, ślubne). 

Zobacz również ofertę:

Dla szkół i przedszkoli

Przygotujemy warsztaty tematyczne, zorganizujemy wizytę św. Mikołaja oraz urządzimy tematyczny bal (np. Andrzejki, bale karnawałowe).Sprawdź >>

Facepainting / Bodypainting

Świadczymy artystyczne malowanie twarzy dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość malunku.

 

Sprawdź >>

Dla firm

Obsługujemy duże eventy oraz pikniki plenerowe, przyjęcia okolicznościowe (np. Wigilię firmową, czy Dzień Dziecka), a także promocje Twojej firmy.

 

Sprawdź >>

Strefa rodzica

Oferujemy animatora na przyjęcia rodzinne, urodziny oraz komunie. Posiadamy w sprzedaży balony z helem, piniaty, a także wynajmujemy dmuchańce.


Sprawdź >>

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

LuMilu © - Wszystkie prawa zastrzeżone 2019

Partner strategiczny:

Wyróżnienia:

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Twój e-mail*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Wyślij do nas wiadomość:

Menu główne:

Oferta: