Oferta:

Menu główne:

Wyślij do nas wiadomość:

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Twój e-mail*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Wyróżnienia:

Partner strategiczny:

LuMilu © - Wszystkie prawa zastrzeżone 2019

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Strefa rodzica

Oferujemy animatora na przyjęcia rodzinne, urodziny oraz komunie. Posiadamy w sprzedaży balony z helem, piniaty, a także wynajmujemy dmuchańce.


Sprawdź >>

Dla firm

Obsługujemy duże eventy oraz pikniki plenerowe, przyjęcia okolicznościowe (np. Wigilię firmową, czy Dzień Dziecka), a także promocje Twojej firmy.

 

Sprawdź >>

Facepainting / Bodypainting

Świadczymy artystyczne malowanie twarzy dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość malunku.

 

Sprawdź >>

Dla szkół i przedszkoli

Przygotujemy warsztaty tematyczne, zorganizujemy wizytę św. Mikołaja oraz urządzimy tematyczny bal (np. Andrzejki, bale karnawałowe).Sprawdź >>

Zobacz również ofertę:

Dekoracja sali balonami z helem

 

Oferujemy szeroki wachlarz balonowych dekoracji na sali weselnej. Na tę okazję doskonale sprawdzają się balony gumowe (jednokolorowe lub z nadrukiem), foliowe, bubbles z piórkami, okolicznościowe (miłosne, ślubne). 

Wypuszczane balony LED

 

Hitem ostatnich lat stały się balony LED - podświetlane balony, które są niezwykłą atrakcją dla gości weselnych, którzy po zmroku mają okazję wypuścić je w niebo. Jest to z pewnością magiczny moment całego wesela i wiąże się często z ogromnym wzruszeniem.

Fotobudka
 

Można powiedzieć, że obecność fotobudki na przyjęciach weselnych, na stałe wpisała się w tradycje. Fotobudka daje ogromną uciechę zarówno dla młodszych, jak i starszych gości na weselu - a ponadto to dobra okazja, aby uwiecznić wspólne rodzinne, albo przyjacielskie spotkanie!

Ciężki dym na pierwszy taniec

 

Pierwszy taniec to nieodzowny element każdego balu weselnego. Kiedyś traktowany, jako symbol rozpoczęcia wesela, dziś stał się celebracją jedności i miłości pomiędzy Parą Nowożeńców. Dlatego też jest on traktowany wyjątkowo, przygotowywany i ćwiczony tygodniami, urozmaicany poprzez różnego rodzaju dodatki, jak np. proponowany przez nas ciężki dym. Nasza wytwornica ciężkiego dymu potrafi zamienić pierwszy taniec w prawdziwy spacer w chmurach.

Na pewno każda Panna Młoda poczuje się wyjątkowo u boku swojego ukochanego, spacerując po parkiecie wśród białych obłoczków dymu przypominającego chmury. Jeśli chcecie poczuć się na swoim weselu, jak w bajce – wybierzcie ciężki dym, a wasz pierwszy taniec na pewno zostanie zapamiętany przez gości na długo.

Wypuszczanie balonów z ogromnego prezentu

 

Oferujemy oryginalny prezent dla Pary Młodej - czyli ogromny pakunek, wypełniony 100 balonami z helem, który doskonale sprawdzi się podczas wyjścia Nowożeńców z kościoła. Zapewniamy, że taka niespodzianka pozostaje w pamięci na bardzo długo!

Wytwornica baniek mydlanych

 

Jak dotąd chyba nie wynaleziono lepszej atrakcji dla dzieci w trakcie wesela, jak zabawa pośród ogromnych baniek mydlanych. Dodatkowo udostępniamy łapki do łapania baniek dla najmłodszych. Zapewniamy, że ta atrakcja pochłania dzieci na długi czas i wywołuje w nich przeogromną euforię! 

Animacje dla dzieci

 

Atrakcje, którymi dysponujemy dla najmłodszych gości weselnych są wręcz niezliczone. Udostępniamy ogromne plansze do gry, tunele animacyjne, tory przeszkód, piniaty weselne; organizujemy warsztaty z modelowania balonów modelinowych, malujemy twarze, urządzamy quizy / konkursy / kalambury / poszukiwania skarbów; tworzymy kąciki plastyczne (gdzie tworzymy np. biżuterię).

 

Ponadto wzbudzamy ich kreatywność poprzez ciekawe zabawy, taki jak: strącanie kręgli bez użycia rąk, łapanie zapałek rękawicą kuchenną, spacer z piłeczką ping-pongową, gry zręcznościowe w szarfami oraz piłkami.

 

W swojej ofercie posiadamy również maszyny do waty cukrowej oraz do popcornu, inicjujemy spotkanie z żywymi maskotkami, takimi jak Myszka Minnie czy Minionek. Istnieje u nas również możliwość wynajęcia kucyków/koni.

 

Bardzo istotne jest również to, że możemy zająć się czuwaniem przy dzieciach podczas snu, dzięki czemu rodzice będą mogli w pełni wykorzystać weselny czas.

Dekoracje sali balonami z helem

Fotobudka

Wypuszczane balony LED

Wytwornica baniek mydlanych

Dym na pierwszy taniec

Wypuszczanie balonów z ogromnego prezentu

Animacje dla dzieci

Na skróty:

Oferta / Animacje

Dla Par Młodych