Oferta:

Menu główne:

Wyślij do nas wiadomość:

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Odwiedź nas w mediach społecznościowych:

Twój e-mail*:
Numer telefonu:
Treść wiadomości*:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się:

+48 665 746 533

biuro@lumilu.pl

Bytom

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Wyróżnienia:

Partner strategiczny:

LuMilu © - Wszystkie prawa zastrzeżone 2019

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Zadzwoń | +48 665 746 533

Napisz  |  biuro@lumilu.pl

Dekoracja balonami z helem

 

Oferujemy szeroki wachlarz balonowych dekoracji na różne szkolne przyjęcia, pikniki i apele. Dysponujemy zarówno tradycyjnymi balonami, jak i balonami z postaciami, które pełnią świetną rolę prezentu dla najmłodszych.

Mikołajki / Wizyta św. Mikołaja

 

Co roku odwiedzamy wiele szkół, w których św. Mikołaj oraz jego Elfy rozdają dzieciom prezenty, a także zachęcają do wspólnej zabawy. W ramach wizyty możemy urządzić drużynową bitwę na śnieżki, wyścigi zaprzęgów reniferów, jak i przygotować świąteczne quizy, konkursy, czy kalambury. Cieszącą się dużym zainteresowaniem atrakcją jest również kreowanie świątecznych strojów, a także malowanie twarzy.

 

UWAGA! Istnieje możliwość wynajęcia specjalnego tronu św. Mikołaja!

Organizacja pikników rodzinnych np. z okazji Dnia Dziecka

 

Obsługujemy wszystkiego rodzaju pikniki i imprezy plenerowe, na których pojawiają się dzieci. Świadczymy usługi kompleksowo - od nagłośnienia (z obsługą DJ’a), po przeróżne animacje, atrakcje dodatkowe, dmuchańce, balony, włącznie z wizytami żywych maskotek. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o tym, z jakich form atrakcji chciałaby skorzystać Twoja szkoła!

Organizacja animacji tematycznych

 

Animacje to nasz chleb powszedni. Dlatego świetnie odnajdujemy się na balach karnawałowych, Andrzejkach i innych wydarzeniach, organizowanych przez szkoły. Z największą przyjemnością potowarzyszymy dzieciom podczas zabawy, przygotowując im artystyczne malunki na twarzy, a także specjalne, karnawałowe kreacje. Urządzimy również serię andrzejkowych wróżb, z laniem wosku na czele.

Warsztaty w Twojej placówce

 

Warsztaty balonowe

Na tych warsztatach dzieci pod naszym instruktażem i czujnym okiem mają możliwość nauczyć się tworzenia balonowych zwierzątek oraz przeróżnych wzorów i kreacji – które oczywiście po zabawie zabierają ze sobą do domu!

 

Warsztaty baniek mydlanych

Dzieci dowiadują się wszystkiego o działaniu baniek mydlanych, a także uczą się tworzyć kreatywne druciki do puszczania baniek (które oczywiście zabierają na pamiątkę). Oprócz tego mają świetną okazję, aby wspólnie z innymi dziećmi poszaleć wśród setek ogromnych baniek.

 

Warsztaty tematyczne

Uwielbiamy wyzwania – dlatego stworzymy dla Ciebie warsztaty o przeróżnej tematyce. Mamy głowę pełną ciekawych pomysłów i chętnie podzielimy się swoją kreatywnością, dostosowując atrakcje do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy szczegóły!

Strefa rodzica

Oferujemy animatora na przyjęcia rodzinne, urodziny oraz komunie. Posiadamy w sprzedaży balony z helem, piniaty, a także wynajmujemy dmuchańce.


Sprawdź >>

Dla Par Młodych

Zapewniamy szereg atrakcji dla dzieci, wypuścimy balony z ogromnego prezentu, a także wypuścimy ciężki dym podczas pierwszego tańca.

 

Sprawdź >>

Dla firm

Obsługujemy duże eventy oraz pikniki plenerowe, przyjęcia okolicznościowe (np. Wigilię firmową, czy Dzień Dziecka), a także promocje Twojej firmy.

 

Sprawdź >>

Facepainting / Bodypainting

Świadczymy artystyczne malowanie twarzy dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość malunku.

 

Sprawdź >>

Zobacz również ofertę:

Dekoracje balonami z helem

Organizacja animacji tematycznych

Mikołajki / Wizyta św. Mikołaja

Organizacja pikników rodzinnych

Warsztaty w Twojej placówce

Na skróty:

Oferta / Animacje

Dla szkół i przedszkoli